Neden Biz

 Anasayfa / Neden Biz?
neden-biz

Biz Kimiz

Şirketlerin ve bireylerin ihtiyaç, eğilim ve beklentilerine yönelik kararlarını ve politikalarını belirlemede ve uygulamada çok geniş yelpazede kapsamlı çözümler sunarak ihtiyaçların belirlenmesinde etkin rol oynuyoruz.


Özgün tasarım, yazılım ve donanımlı teknik ekibimizle, yerinde ve doğru detay çözümlerimizle, en kısa zamanda, en kaliteli ve doğru uygulamaları, ÜCRETSİZ, güvenilir, dinamik, fonksiyonel ve çağdaş çözümler üreterek sunmaktayız.

Becerilerimiz

WEBSİTE DİZAYN 81%
GRAFİK DİZAYN 63%
PHP 85%
HTML5/CSS3 90%

Artık günümüzde web sitesi yapmak veya yaptırmak çok basitleşti. Özellikle ucuz ve güvenilir web siteleri yaptırmak isteyenlerin sayısı oldukça arttı. Ayrıca çıkarılan yeni yasa ile tüm işletmelerin web sitesi olması zorunluluğu da kullanıcıları ucuz web sitesi arayışına itti. Tabii ki ucuz olmasının yanında güvenilir ve mobil uyumlu olması da web sitesi yaptırmak isteyenlerin beklentileri arasında. Mobil uyumlu olması önemli çünkü Google algoritmalarını değiştirerek mobil uyumlu olmayan sitelerin arama sonuçlarında alt sıralarda kalacağını açıklamıştır. Wesiku'nun ön plana çıktığı en önemli özelliği güvenilir ve ucuz web sitesi yapması ile müşterilerinin takdirlerini kazanması oldu.

İşte tüm bu beklentileri en iyi şekilde karşılayabilecek ekonomik açıdan uygun ve güvenilir bir marka olan wesiku bu tür beklentileri olanların ve web sitesi sahibi olmak isteyenlerin imdadına yetişiyor. Yazılımı ve donanımlı teknik ekibimizle tüm müşterilerimize zamanında ve güvenilir hizmet veriyoruz.

Wesiku'nun "neden biz" sorusuna cevabı;

Özgün tasarım, yazılım ve donanımlı teknik ekibimizle, yerinde ve doğru detay çözümlerimizle, en kısa zamanda, en kaliteli ve doğru uygulamaları, ÜCRETSİZ, güvenilir, dinamik, fonksiyonel ve çağdaş çözümler üreterek sunmaktayız.

Wesiku'nun müşterilerine sunduğu temel özellikler; akıllı ve esnek olmaları yani her sektöre uygun tasarımlar sunuyor. Mobil Uyumlu olması yani tüm mobil cihazlara uyumlu tasarımlar. Donanımı yazılım ve tasarım ekibi müşterilerini tek bir şablona muhtaç etmiyor. Müşterilerinin ucuz ve güvenilir web sitesi için sektörüne uygun farklı tasarım seçenekleri sunması da müşterileri için başka bir artı sunuyor. Wesiku'nun kendini ön plana çıkardığı ve müşterilerine sunduğu en önemli özellik ise yönetim paneli. Müşterilerin web sitelerini yönetim panelinden rahatça yönetebilmeleri en önemli ve en büyük özelliğimiz.

Neden Bizi Seçmelisiniz

Mobil Uyumlu HTML5 & CSS3 Tasarımlar
Web sitenizi bir masaüstü bilgisayarda oluştururken, ziyaretçilerinizin birçoğunun sitenizi cep telefonlarından ziyaret edeceğini unutmuyoruz. Ziyaretçilerin en iyi kullanıcı deneyimine sahip olabilmesi için sitelermizi mobil uyumlu tasarlıyoruz.
Tüm Tarayıcıları Destekleyen Tasarımlar
Tasarımlarımız Chrome, Firefox, Explorer vb. gibi tüm tarayıcılarla uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Bu da kullanıcıların her tarayıcıda aynı performansı almasını sağlamaktadır.
Profesyonel ve Yaratıcı Tasarımlar
Profesyonel ekibimizin çalışmaları sonucunda ortaya çıkan yaratıcı ve canlı tasarımlar ile sitenizi ziyaret eden müşterileriniz, hizmetinizden memnun kalacaktır.

Medyada Biz

7 Ağustos 2015 tarihli İnternetin Gazetesi'nde yer alan haberimiz

7 Ağustos 2015 tarihli Demokrasi Gazetesi'nde yer alan haberimiz